«Весь світ - театр»

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2016 №199-р «Про затвердження плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови на період до 2020 року», для зміцнення та розбудови взаєморозуміння та дружби, а також співпраці між Україною та англомовними країнами в культурно-освітній сфері, 23 квітня 2018 року вшколі було проведено Єдиний урок англійської мови.
Урок з теми «Весь світ - театр» в 7 класі провела вчитель англійськоїмови Романюк Олена Іванівна .
На уроці вона використовувала матеріали, що розміщені на сайті відділу гуманітарної освіти ДОІППО, за допомогою яких учні розвивали мовні компетенції та збагатили свої знання про життя та творчість видатного драматурга Вільяма Шекспіра. Також учні працювали з робочими листками «Shakespeare student worksheet» та «Shakespeare reading texts».

Переглядів: 25 | Додав: anastasia_kor | Рейтинг: 0.0/0