Про забезпечення безпечних умов учасників навчально-виховного процесу

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Мирноградської міської ради Донецької області

НАКАЗ

21.02.2018                                                                                                                           № 32-о

м.Мирноград

Про забезпечення безпечних умов
для учасників навчально-виховного

процесу в школі

На виконання листа МОН України від 04.09.2014  № 1/9-444 «Про забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів», наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 № 2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», керуючись Законом України «Про освіту», ст. 38 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.142 Закону України «Кодекс законів про працю України», п.86,90 «Положення про загальноосвітній навчальний заклад», на виконання наказу відділу освіти Мирноградської міської ради  «Про забезпечення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу в ЗОШ міста», зважаючи на факти відволікання учителів під час навчально-виховного процесу та враховуючи випадки проведення окремими батьками розмов на особисту тематику під час уроків, вияснення питань, що не потребують нагального втручання, з метою запобігання будь-яким терористичним загрозам, психологічному та фізичному насильству над дітьми, з метою здійснення заходів безпеки під час навчання учнів у школі, забезпечення рівних прав і свобод усіх учасників навчально-виховного процесу,

НАКАЗУЮ:

Встановити такий порядок відвідування школи батьками учнів та особами, які їх замінюють:

1. Батькам учнів 1-4 класів:

1.1. Приводити учнів на навчання до класних кімнат не пізніше  ніж за 10 хвилин до початку навчальних занять.

1.2. Забирати дітей після уроків згідно розкладу, очікуючи закінчення навчальних занять у вестибюлі.

1.3. Надати заяви класним керівникам, якщо дитина йде додому самостійно.

2. Батькам учнів 1-11 класів:

2.1. У разі виникнення необхідності термінової зустрічі з дитиною чи учителем повідомити про це чергового працівника.

2.2. За необхідністю відвідувати навчальний заклад в позаурочний час з 14.30 за попередньою домовленістю.

3. Класним керівникам 1-11 класів:

3.1. Провести роз’яснювальну  роботу з батьками учнів та особами які їх замінюють  щодо змін у порядку відвідування навчального закладу.

3.2. Попередити батьків про недопущення відволікання вчителів та учнів телефонними дзвінками під час уроків.

3.3. Не відпускати учнів з уроку без заяви батьків, дозволу медичної сестри, адміністрації.

4. Медичній сестрі школи Простаковій М.В.:

4.1. При виникненні певних проблем зі здоров’ям дитини, негайно інформувати батьків та фіксувати такі випадки в окремому журналі.

5. Черговим технічним працівникам:

5.1. Контролювати доступ сторонніх осіб у приміщення навчального закладу.

5.2. Посилити контроль за перебуванням на території навчального закладу, особливо у приміщенні, осіб, які не причетні до проведення навчально-виховного процесу.

5.3. Вести журнал відвідування, записуючи дані відвідувача, мету його візиту, забезпечити виклик адміністрації школи або учителя, до якого прийшов відвідувач.

6. Сторожам школи:

6.1. Приступаючи до роботи, здійснювати перевірку приміщень на виявлення сторонніх предметів.

6.2. У нічний час не залишати будівлю школи, у разі виникнення непередбачених обставин телефонувати адміністрації школи та у відповідні служби.

7. Секретарю школи Барнась Є.Г. довести зміст наказу до відома усіх працівників школи під підпис.

8. Адміністратору шкільного сайту Кулик А.А. оприлюднити наказ на сайті школи.

9. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                 Л.С.Чорна

З наказом ознайомлені:

Терещенко В.А.