Милосердя... Доброта...

Милосердя... Доброта... Що означають ці слова для Вас? Можна відкрити словник і прочитати сухе тлумачення, яке залишить серце байдужим до сказаного. Ми мало не щодня чуємо ці слова, але поки не зробиш добре діло, не проявиш милосердя, вони залишаться німими. Виховувати почуття співпереживання, миловердя необхідно починаючи з колиски. Та по справжньому виховати можна лише власним прикладом.
Протягом тижня з 16 по 20 квітня соціальний педагог Пославська О.В. провела у молодших класах уроки доброти, які були направлені на те, щоб допомогти дітям розібратися з поняттями "доброта" та "милосердя", щоб виховати у дітей потребу у щоденних добрих справах, щоб виховати толерантне ставлення до оточуючих.

Переглядів: 38 | Додав: anastasia_kor | Рейтинг: 0.0/0